NAUJIENOS

Naujienos

Dėl susiklosčiusios situacijos visame pasaulyje ir ištikus neeilinei situacijai, COVI-19 pandemijai, buvome kuriam laikui priversti uždaryti savo ofiso duris ir neteikti gyvų konsultacijų bei nepriimti atvykstančių klientų. Laikėmės visų saugumo nurodymų itin griežtai, nes tikime, kad mūsų ir mūsų klientus saugumas šiuo metu yra didžiausias prioritetas.

Nuolat sekame ir vykdome visus vyriausybės reikalavimus bei su tuo susijusias naujienas, tad galime su džiaugsmu pranešti, kad vėl atvėrėme jums mūsų duris ir nuo šiol vėl teikiame gyvas konsultacijas mūsų biure. Laukiame jūsų atvykstančių ir visa mūsų komanda yra pasiuošus padėti įvariaisi jums kylančiais klausimais.

Mūsų patalpos atidžiai dezinfekuojamos, darbuotojai laikosi visų saugumo reikalavimų, taip pat prašome atkreipti dėmesį ir į lankytojams keliamus reikalavimus ir jų laikytis. Laukiame visų, kuriems reikia pagalbos ar susiduria su neaiškiais klausimais. Kazino kredito paslauga taip pat atnaujinama ir vėl pradedama teikti biure.

Visuomet apsvarstykite prieš atvykdami, ar negalite to išspręsti nuotoliniu būdu, kadangi nuolat teikiame konsultacijas tiek telefonu, tiek el. paštu.