Naujienos

MES UŽDARYTI

Visi pastaruoju metu susiduriame su neeiline situacija visame pasaulyje. Pagrindinis mūsų prioritetas yra klientų sveikata ir sauga. Dėl šalyje ir pasaulyje vykstančios COVID-19 pandemijos ir dėl jos kilusių krizių mūsų vadovybė nusprendė neribotą laiką sustabdyti tiesiogines klientų konsultacijas. Šį sprendimą priėmėme norėdami sumažinti viruso plitimo riziką. Kai tik situacija bus išaiškinta ir mes galėsime vėl saugiai priimti klientus, mes suteiksime jums mes jums pranešime svetainėje, taip pat socialiniuose tinkluose. Mes žinome, kad ši situacija mūsų klientams sukėlė įvairių nepatogumų, todėl tiesiog atsiprašome už visa tai, ką teko patirti. Mes negalime laukti, kol vėl galėsime priimti asmenines konsultacijas, kad galėtume suteikti jums kokybiškas paslaugas.

Kol negalime priimti asmeninių susitikimų, kviečiame visus norinčius susisiekti telefonu arba el. paštu ir susitarti dėl internetinės konsultacijos. Mūsų darbuotojai pasirengę jums padėti ir rasti geriausią sprendimą būtent jums. Visą informaciją, kurios reikia norint susisiekti su mumis, galite rasti mūsų svetainėje. Mūsų darbuotojai yra profesionalūs ir išmanantys, todėl kiekvienas galės gauti atsakymus į klausimus, susijusius su mūsų veikla.

Kviečiame naudotis mūsų svetaine, kad gautumėte naujausią informaciją apie mūsų pasiūlymus ir sprendimus. Mes reguliariai atnaujinsime informaciją, kad galėtumėte naudotis naujausia informacija, susijusia su mūsų veikla. Mes rūpinamės savo klientais, todėl padarysime viską, kad sumažintume nepatogumus.

Jei esate mūsų klientas ir turite kokių nors abejonių ar klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis. Mūsų klientų aptarnavimo centras stengiasi teikti pagalbą klientams šiais nerimą keliančiais laikais. Atkreipkite dėmesį, kad dėl didelio užklausų skaičiaus atsakymas gali būti suteikiamas kiek ilgiau. Šiuo metu tikimės jūsų supratimo ir reagavimo.

Išsiųsime jums pranešimą, kai tik turėsime informacijos apie tai, kada vėl galėsime priimti klientus savo paslaugų centruose. Tuo tarpu plaukite rankas, apsaugokite save ir savo artimuosius ir susitiksime labai greitai. Raginame būti atsargiems ir elgtis atsakingai. Apie veiklos atnaujinimą informuosime jus tiek svetainėje, tiek socialiniuose tinkluose.

Leave a Reply